Prosím hlásni pro Klarqu:

TADY ve 2. kole SONF pro film New Moon
TADY ve 3. kole SONTH pro Kristen Stewart
TADY ve finále SONC pro Allysu Milano
TADY v 6. MEGA kole SONB pro 23

Děkuji všem za hlásky :).

Únor 2009

Marcelka - Dana Batulková

28. února 2009 v 23:59 | Klarqa |  Comeback

Marcelka

Comeback - Marcelka (Dana Batulková)
Marcelka Divićová (40), Někdejší fanynka Tomiho Paciho se po letech vynořila z anonymity jako finančně zajištěná zralá žena, aby svému idolu nezištně splatila vše, co jí svými písněmi dal. Většina lidí už na Tomiho dávno zapomněla, ale ona ne. Dodnes si živě vybavuje vyprodaný koncert ve Slaném, kde se svému idolu přiblížila takřka na dotek. Když ho po dvaceti letech spatří již trochu opotřebovaného, ihned ví, kterým směrem napřít svoji aktivitu. Usoudí, že Tomášův obchod s deskami potřebuje stůj co stůj dát do pořádku a okamžitě se dá do práce, ať už se to někomu líbí nebo ne.

Iva - Kristýna Leichtová

28. února 2009 v 23:58 | Klarqa |  Comeback

Iva

Comeback - Iva (Kristýna Leichtová)
Iva Pacovská (16), Tomášova jediná dcera bohužel vyrůstala bez matky, ale za to s dobrosrdečným otcem Tomášem, který vyměnil koncertní šňůru za šňůru prádelní, aby mohl věšet pleny. Díky Ozzákovi Iva poslouchala místo ukolébavek Led Zeppelin a místo do ZOO jezdila na rockové festivaly, kde se stejně pohybuje mnoho individuí zvířatům dost podobných. Zatímco její dospívající vrstevnice mají plnou hlavu módy, kluků, tance, diet a bohužel i halucinogenních látek, Iva se stará o domácnost a na to ostatní jí zbývá žalostně málo času. O Tomášově popové kariéře toho moc neví, ale někde uvnitř bytostně cítí, že je to tak lepší.

Tomáš Pacovský - Tomáš Matonoha

28. února 2009 v 23:57 | Klarqa |  Comeback

Tomáš

Comeback - Tomáš (Tomáš Matonoha)
Tomáš Pacovský (45), Kdysi v pop music mířil k metám nejvyšším, jeho fotografie visela nad postelí nejedné fanynky i fanouška, plnil diskotéky i kapsy svého manažera, pak ale propadla jeho druhá deska a šoubyznys ho zavrhl jako přísný otec svého zlobivého synka. Z bludiště zmařené kariéry ho vyvedla až dcera, která se mu narodila a o kterou se musel záhy starat sám s bratrem Ozzákem. Na šoubyznys zanevřel, upnul se na rodinu a na svůj obchod s deskami. Touží už jenom po klidu a sklence dobrého vína, ale jeho tužbám jaksi není dopřáno.

Ozzák - Martin Dejdar

28. února 2009 v 23:55 | Klarqa |  Comeback

Ozzák

Comeback - Ozzák (Martin Dejdar)
František Pacovský (50), Tomášův starší bratr, který celý svůj život zasvětil tvrdému rocku. Jeho skupina Krakatice, do které se mu podařilo zlanařit pouze svého bratra, to nedotáhla ani k prvnímu koncertu. Když Tomáš Krakatici opustil a začal zpívat pop, Ozzák se zařekl, že už s ním nikdy v životě nepromluví. Několik let mu to dokonce vydrželo, ale narození Tomášovy dcery Ivy ho přitáhlo zpátky do rodinného hnízda. Dobrosrdečný Tomáš ho zaměstnal ve své prodejně desek. Jenže Ozzák je velmi svérázný prodavač, který striktně rozděluje hudbu na dobrou a špatnou - tu špatnou prodávat nechce a tu dobrou rozdává i zadarmo.

Nej hlášky

28. února 2009 v 23:45 | Klarqa |  Comeback
Připravila jsem pro Vás pár unikátních hlášky z velice oblíbeného sitcomu Comeback. Doufám, že se zasmějete a tím si vylepšíte náladu.
Pro upřesnění v závorkách jsou názvy dílu, ze kterých jsou tyto hlášky, jestli jim chcete pozorumnět koukněte se na comeback.nova.cz a pusťte si epizody


- "Tomáši, jsou jen tři věci, který se můžou postavit mezi šestnáctiletou holku a první sex a otec to není." ( 4. díl - Pomáhat a chránit )

- "Brácha, přísahej. Přísahej, že odedneška budeš jíst jako normální člověk. Jedenáctkrát denně."

- "Jaro je jako když v hospodě otevřou okna. Nebo vytřou hajzly a do mušlí daj takový ty barevný mejdlíčka, víš. Jaro je jako když se ráno probereš po mejdanu, všichni spěj, ale pořád hraje hudba." ( 6. díl - Je jaro... )

- "Krákorová, sociální péče." ( 14.díl - Simonina volba )

- "Pivo, pivson, pivíčko. Já vůbec nechápu, jak jsem moh bez těch slov vůbec vydržet." ( 13.díl -Sliby chyby)

- "Hrubá, to je mouka pro chlapa!" ( 16. díl - Heavy Christmas )

- "Lexo, já tady nevidím parní sauna. Já tady vidím zimní bunda." ( 16. díl - Heavy Christmas )

- "Tohle jsou specielní švýcarský pilulky na hubnutí. Jsou fantastický. Bere je i Madonna." ( 11. díl - Giganti )

Pro začátek postačí pár informací o sitcomu Comeback

28. února 2009 v 22:53 | Klarqa |  Comeback

Hrdinou sitcomu Comeback je bývalý discozpěvák TOMÁŠ PACOVSKÝ (uměleckým jménem Tomi Paci), který prožil vrchol slávy před dvaceti lety, pak pověsil uměleckou kariéru na hřebík a pokouší se uživit coby majitel obchodu s CD. Plány na normální život mu ale hatí jeho svérázný bratr OZZÁK, zapřísáhlý metalista a zaměstnanec zmíněného obchodu.

Ten odmítá hudbu prodávat buď proto, že jde o jeho oblíbený žánr (rock, metal) a pak nemůže být předmětem kšeftu, nebo proto, že ji nesnáší (pop, dechovka a vlastně všechno ostatní) a zájemce o ni z obchodu vyhazuje. Když do obchodu přijde nová pracovní síla - MARCELKA- zdá se, že si Tomáš konečně oddychne. Opak je však pravdou - jak by si mohla tato bývalá fanynka Tomiho Paciho rozumět s vyznavačem Sepultury? Naštěstí se může Tomáš spolehnout na svou krásnou a chytrou dceru IVU, která z něj má sice trochu legraci, ale stará se o domácnost a když je potřeba, jedná dospěleji než Tomáš i strýc Ozzák dohromady.

Ivinou nejlepší přítelkyní je její vrstevnice ze sousedství SAŠA a úhlavním nepřítelem Sašino dvojče LEXA, který Ivu neskutečně vytáčí tím, že je do ní zamilovaný. Jejich matka SIMONAčepuje v Ozzákově oblíbené hospodě U jezevce a dvojčata vychovává podle vzoru Sáry Connorové z filmu Terminátor.

Přípravné práce na Comebacku začaly v květnu 2007, kdy televize Nova uspořádala ojedinělý workshop nazvaný Sitcom Projekt. Několik jeho absolventů pak vytvořilo základ scenáristického týmu, který začal pod vedením Tomáše Baldýnského připravovat seriál Comeback. V průběhu času se složení týmu mění a rozšiřuje.

Comeback přivítali diváci vlídně už v jeho počátcích a postupně se stal fenoménem žijícím po svém, jak dokazují rozmanité internetové odkazy. Prostřednictvím internetu spolupracují na přípravě sitcomu i diváci - do akce Lexa hledá holku se například přihlásilo 1700 dívek ochotných se s tímto podivným týpkem blíže seznámit. Úspěch Comebacku završilo v únoru 2009 třetí místo v divácké anketě TV Nova ANNO 2008. Martina Dejdara vynesla role Ozzáka v této anketě k titulu Muž roku.

Při natáčení sitcomu Comeback nezemřelo ani jediné zvíře. Zatím.

Seznamte se, Fantasy DC

20. února 2009 v 23:50 | Klarqa
Fantasy DC je taneční skupina, která má za sebou spoustu soutěží, ale i výher. Ikdyž jsem členem teprve druhý rok,(3 roky jsem tancovala jinde) této skupiny si velice vážím. Moje 1. formačka byla ,,Magic show" . Připravila jsem nějaké fotečky, abyste se mohli seznámit.
Přípravka. Naši nejmenší tanečníci, kteří soutěží.


Formačku ,,Masku" ´tancovali junioři, sluší jim to nemyslíte?


Naši ,,hlaváci" neboli hlavní věková kategorie mají za sebou nejhorší umístění 3. místo.
Jsou to MÁSTŘI

Jestli byste chtěli začít tancovat u Fantasy DC obraťťe se na: Eva Filipová
tel.: 732 574 241

Max Russo - Jake T. Austin

20. února 2009 v 21:17 | Klarqa |  Wizards of waverly place
Max Russo je nejmladší z kouzelnické rodiny, ale co je zač jako Jake T. Austin? To málo kdo ví, proto jsem sepsala pár zajímavostí o jeho osobnosti.
P.S. Jeho věk je šokující.

Povolání: Herec
Věk: 14

Datum narození: 3. 12. 1994
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Střelec
Jake T. Austin

Alex Russo - Selena Gomez

20. února 2009 v 14:58 | Klarqa |  Wizards of waverly place
Jistě všichni víte, že Alex Russo je mladá čarodějka z Waverly, ale víte o ní ještě něco víc? Jestli ne, tak tu pro Vás mám článek jen o Seleně.

Celým jménem se jmenuje Selena Marie Gomez(16). Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu , kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo.


Co je Wizards of waverly place?

19. února 2009 v 20:48 | Klarqa |  Wizards of waverly place
Alex, Aron a Max se zdají být zcela normální, ale pod jejich normální stránkou se skrývá jejich tajná stránka - všichni jsou kouzelníci ve výcviku!Mužou jejich pravomoce využívat na všechno. Ať už se jedná o mytí nádobí nebo při večeři, nebo dokonce dostat zpět na spoluslužebník sourozenci, bez ohledu na důvod, že to bude mít vždy následky k popukání.

V obsazení:

Selena Gomez - Alex Russo

Jake T. Austin - Max Russo

David Henrie - Justin Russo

David DeLuise - Jerry Russo

Maria kanály - Theresa Russo

Jennifer Stone - Harper